Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zlecisz pozycjonowanie stron internetowych Kraków.

Powszechność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na niewielkim obszarze czy też nawet w jednym mieście, np. w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów korzystają najczęściej z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep z oponami kraków”, “piekarnia kraków” albo “masażysta kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]