Projektowanie stron internetowych – nie kieruj się tylko ceną

Tworzenie stron internetowych Kraków - zobacz aktualną ofertę.

Wygoda stron internetowych bierze się przede wszystkim z ich projektów. Tworząc witryny www musimy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale również doświadczeniu użytkowników – jeżeli poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu przeniosą się na inną stronę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, którą powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – ściągną wtedy uwagę użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Ważne będzie także to, by główne elementy strony osadzić na osi, po której wędruje wzrok internauty – to kwestia standardów od lat obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie dobrej witryny internetowej nie jest proste. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej przygotowanie. By mieć pewność, że strona będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]