Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Wdrożenia WooCommerce - skieruj się tu po więcej informacji o tych usługach.

Prowadzisz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy klientów. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom zlecenie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o poprawną o semantykę kodu

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o jego bezpieczeństwo, poprawną semantykę kodu sklepu oraz instalację jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować poradniki i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]