Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Jeżeli chcesz zamówić aktualizowanie WordPressa, skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się niezwykle rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a zarazem jest niezwykle szybki, używa się go w tej chwili do tworzenia sklepów internetowych oraz wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa przyczyną problematycznych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Czemu zaleca się powierzyć aktualizowanie WordPressa profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest z pewnością zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednakże firmy po utworzeniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki czy infekcję przez wirusy. Dodatkowo, mimo iż WordPress jest niesłychanie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi problemami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny istotne jest, żeby działanie to realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu informatycznego, rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną www zewnętrznemu specjaliście.

Opieka techniczna nad stroną – usługa dla blogerów i dużych i małych firm

Usługa opieki nad stroną to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich podmiotów, którzy troszczą się o wydajne i nieprzerwane funkcjonowanie ich strony, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również blogerom i freelancerom posiadającym własne strony www. W bazowym pakiecie oferty znajduje się usuwanie skutków ataków, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też różnego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]