Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Zleć catering imprezowy.

Okres wakacyjny obfituje w niezmiernie popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości przez cały rok w rozmaitych punktach kraju prowadzone są konferencje, gale bądź benefisy. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Najlepsze przekąski, profesjonalna obsługa – o cateringu na imprezę

Masz zabukowaną salę na event bądź wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik? Świetnie! Teraz należy zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia smacznych napojów, przekąsek oraz ciepłych potraw. Miej na uwadze, że w przypadku ważnych wydarzeń nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest istotna – wygodne rozstawienie stolików, szykowne ozdoby, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezę?

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest z pewnością to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje apetyczne dania, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i napoje będą dowiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, aby zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali zlecenia doradzi ona, które napoje, zakąski i potrawy najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]