Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie sprzątanie strychów i piwnic Kraków.

W większości domów obecne są strych oraz piwnica. Na ogół miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, wrzucamy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? Wówczas warto postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się zwiększającą się popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać wielką powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak stare słoiki, ale też meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeśli na strychu lub w piwnicy przechowujemy stare kanapy, szafy, fotele czy meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest nie lada wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie niedużych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują specjalistyczne firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, by podczas prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Dane firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]