Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Organizacja przyjęć weselnych Kraków - więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tu.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy narzeczonych oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych gości, by uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża baza hotelowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli przystrojenie stołów, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przygotowanie menu. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 gości

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić zabawę weselną w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć około 130 osób. Przyjęcie można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]