Profesjonalna opieka nad grobem

Na www.pong-malopolska.pl dowiesz się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Największe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, które musimy opłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]