Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Co trzeba wiedzieć o parkingi Kraków lotnisko?

Szybkość, wygoda oraz sposobność trafienia nawet w bardzo odległe miejsca świata – to najważniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kłopoty łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Tani parking w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest ogromnie przydatne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego pracowników

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach lub rozładowany akumulator.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]