O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Szukasz korzystnej oferty sal do wynajęcia w Krakowie? Nie wahaj się! Kliknij na ten link.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne czy plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu ukształtowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby uczcić osiągnięte sukcesy, a także przeróżne gale dla klientów biznesowych, kursy czy konferencje. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

O czym pamiętać szukając sali do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich eventu, warto rozejrzeć się za ofertami najmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do klasy organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakim lokalu. Wypada przy takich okazjach urządzić event w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo podkreśli ważność wydarzenia. A jeśli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy sali należy postawić na lokal, znajdujący się niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej

W toku planowania wydarzenia firmowego nie wolno nie uwzględnić tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazane miejsce smakowitych potraw dla gości, ale również pomoże w doborze menu i zajmie się ustawieniem stołów. Podczas pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Opłaca się zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, ale i znakomicie wyglądające na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]