O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Lokal na 18 urodziny Kraków - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Często z okazji imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie planujemy zabaw z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając, iż nie jest to ważne. Lecz zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest zdecydowanie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z przestronną salą taneczną

Wraz z nadejściem pełnoletności zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i pić napoje alkoholowe, głosować w wyborach, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych oraz założyć biznes. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania hucznej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku przyjaciół decyduje się wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, lecz przy tym umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje wyśmienite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim przestronny namiot i urządzić zabawę z grillem.

O co jeszcze należy zadbać organizując 18 urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów wyskokowych. Rekomendujemy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a wszak może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali również jest nadzwyczaj ważna, by uczestnicy kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Należy więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z podanych wytycznych, a także dobrze rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdza się menu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru zabawy, ale również do finansów i finansów klienta.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]