tani parking Balice, parking przy Balicach

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]