Konsulting w przetargach. Na czym to polega?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie doradztwo przetargowe.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma charakter kompleksowy oraz mieści praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są świetnie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też duże doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Dane firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]