Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Na lastrada.pl zlecisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także uraczyć je dobrymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, jednak przy większej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to czas. Poza tym to twoja impreza i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie sterczeć w kuchni bądź robić za kelnera. Z tego powodu organizację menu na rodzinne święta rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zostaw profesjonalistom!

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli najpierw o spotkaniach firmowych czy cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy faktycznie znacznej liczbie zaproszonych dopuszczał on możliwość zamówienia zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. Działo się również tak dlatego, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a nieraz nawet tych większych, jeżeli nie było to związane z wynajmem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się na dzierżawę sali czy wygodniej będzie urządzić event we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce wyśmienite posiłki.

Menu dopasowane do wymagań osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą na dowolne rodzinne wydarzenie (lecz nie tylko!). Wykwalifikowani kucharze bez problemu zaplanują dania współgrające ze stylem imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na imieniny, na chrzciny lub na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę komersów, studniówek i półmetków. Poszukując firmy oferującej tę usługę polecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie dopasować menu do potrzeb i – co istotne –budżetu klienta, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. oferując pomoc w dekoracji i rozstawieniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]