catering weselny kraków

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, śluby czy komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a następnie przyrządzać oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizacja zabawy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór wystroju sali, sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zbiorą ich przy stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą pięknie przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą pyszne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie serwować gościom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kucharzy, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering weselny – menu dobrane do stylistyki przyjęcia

Wesela kierują się swoimi regułami, zarówno w sferze zabaw dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, napojów oraz deserów dopasowanych do konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość osobiście skompilować kartę dań z proponowanych dań. Wypada jednakże podkreślić, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie kontrahenta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]