Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą przekąsek cateringowych? Nie czekaj! Wejdź na lastrada.pl.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest trudnością, jeśli mamy mnóstwo wolnego czasu na zamawianie potrzebnych napojów i produktów, jak również późniejsze własnoręczne preparacja z nich smakowitych przekąsek dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się zaniechać uczczenia ważnej rocznicy. W takim przypadku rekomendujemy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Czym charakteryzuje się finger food catering?

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jednak zamawiają ją regularnie również rozmaite instytucje i osoby prywatne organizujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w potrawy typu finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które można skonsumować stojąc i nie używając sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to porcja na “jeden gryz”. Finger food to głównie roladki, kanapki lub tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten model cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na uroczystościach, podczas których organizatorom zależy na bliskiej interakcji gości. Umożliwia on uczestniczenie w długich rozmowach i jednocześnie nie ogranicza kontaktu tylko do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering kanapkowy – jeden stolik dla wszystkich gości

Zlecenie przyszykowania cateringu finger food firmie zewnętrznej ma dużo plusów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia uczestników wydarzenia. Ciepłe i zimne napoje oraz potrawy ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów głównie w mniejszych salach, gdzie ustawienie wystarczającej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering finger food mimowolnie powoduje też, że impreza ma mniej oficjalną, przyjemniejszą atmosferę. Trzeba uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż szykowne kolacje, a jednocześnie zapewnia większą swobodę dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników bankietu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko bywało główną przeszkodą przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]