Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Na lastrada.pl zamówisz catering dla firm.

Warsztaty, sympozjum czy rozmowy biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed problemem przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się spore tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering firmowy – jak wygląda ta usługa?

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 6-9 godzin, często nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie sycącego posiłku w okolicznej restauracji. Dlatego tak istotne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także zabrać na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia koszuli i rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje także udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zleć to firmie oferującej usługę cateringu biurowego

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, dają bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to także możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie czy też samodzielnie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc wagę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu uczestników.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]