Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz szybko dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – co zrobić z samochodem?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy samochodem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony zlokalizowany w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – samochody obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić bezpośrednio po przyjeździe lub podczas rezerwacji online.