Pozew przeciwko bankowi – pomoc frankowiczom

Krakowska Kancelaria Czarniak Baszczyn specjalizuje się w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowego, które oferują kredyty we frankach lub polisolokaty. Wachlarz usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, a także wypowiedzianych i spłaconych. Ponadto są to także postępowania o zmniejszenia salda zadłużenia, unieważnienie umów lub zwrot gotówki.

Pomoc frankowiczom – jaką wybrać kancelarię?

Warto postawić przede wszystkim na kancelarię, która już prowadziła sprawy posiadaczy kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma doświadczenie w pomocy frankowiczom oraz prowadziła sprawy z bankami, takimi jak Raiffeisen Bank Polska, mBank, Bank Millennium oraz Getin Noble Bank. Kancelaria ta posiada ponad 4 lata praktyki w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest kluczowe podczas wyboru kancelarii wyspecjalizowanej w kredytach frankowych? Ważne, żeby inicjującym krokiem – przed przystąpieniem do jakichkolwiek dalszych działań – była skrupulatna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają też inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria winna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, a także pomocą w sporządzaniu różnego typu dokumentów: reklamacji, pozwu, zawezwania do próby ugodowej i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach

Dobrze przeprowadzone postępowanie sądowe może w rezultacie doprowadzić do odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każda osoba, która posiada kredyt we frankach szwajcarskich i chce go np. przewalutować, powinna poszukać profesjonalnej pomocy w sporządzeniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn występuje do sądu o uznanie za nieobowiązujące klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach, dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.