Flobo – automatyczna obsługa należności

Flobo - automatyczna obsługa należności. Więcej szczegółów na flobo.io.

Właściciele firm cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]