Polskie meble designerskie – tego nie zaoferuje zwykła sieciówka

Chcesz zamówić meble personalizowane? Kliknij tu.

Nasze domy i styl, w jakim je aranżujemy, potrafi wiele zdradzić o naszym poczuciu estetyki, osobowości, a także o tym, jak postrzegamy wygodę. Wielu osób już nie przypada do gustu asortyment wszechobecnych meblarskich sieciówek, gdzie można dostać standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy sztuk, jednakowe dla nabywców z Polski, jak i z Europy. Coraz częściej więc szukamy mebli, które nie tylko będą wyrażać nasz charakter, ale także będą w pełni funkcjonalne. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – wyróżniane meble z litego drewna

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od blisko 10 lat i jej trzonem dwoje projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim praktyką. Jednak jedyne w swoim rodzaju meble wytwarzane przez studio STF to rezultat skrupulatnej pracy pokaźnej ekipy, składającej się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Firma Swallow’s Tail z nadzwyczajną dbałością podejmuje się procesu produkcji nowych serii mebli, przeznaczając poszczególnym etapom – od wstępnego szkicu, przez model konstrukcji, aż po dobór drewna najwyższej jakości – maksimum uwagi. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że produkty z tego studia nagrodzono mnóstwem wyróżnień branżowych i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (m.in. w Kolonii, w Warszawie czy w Paryżu).

Minimalistyczne meble z litego drewna studia STF – gdzie je kupić?

Każdy mebel Swallow’s Tail Furniture, w tym również meble dla dzieci, można nabyć wchodząc na stronę internetową marki. Prócz praktycznych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też krzesła, komody oraz ławki, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak tealighty i ramy do luster). Co ważne, płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można nabyć również w salonach meblowych w Europie (między innymi w Szwajcarii czy we Francji) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Warszawie, w Szczecinie bądź we Wrocławiu).

Dane firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]