Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Tutaj uzyskasz więcej informacji o ofercie dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]