Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Jeśli potrzebujesz skrzynki teletechnicznej, koniecznie sprawdź www.telmor.pl.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i na powietrzu

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z wytrzymałego surowca i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz szkodliwe czynniki klimatyczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz mieszkań, w której znajdują się kluczowe przewody – takie jak światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zainstalować np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – wzmocnione zasuwy

Kluczowym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu służą specjalne zamki. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu służą profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]