Usługi dla każdego – zakupy z dostawą do domu

Z pełnym asortymentem delikatesów online Kraków zapoznasz się na e-skowronek.pl.

Nie da się uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez wielu rzeczy, lecz bez zdrowych owoców oraz warzyw jest to niemożliwe. Niestety często sytuacja zawodowa lub życiowa powoduje, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością kłopotliwą. Wówczas na ratunek nadciąga sposobność wykonania zakupów z dostawą do domu.

Kto zamawia zakupy z dostawą do domu?

Powszechny dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich latach rozkwit sprzedaży online w Polsce. Ze względu na bezustannie przekształcający się rynek oraz potrzeby klientów, mnóstwo przedsiębiorstw stosujących do tej pory tylko tradycyjne kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku skierował się także sektor spożywczy, który zwykle rzadko oferował zakupy z dostawą do domu klienta. Obecnie z delikatesów online korzysta dużo różnych grup odbiorców. To częstokroć opiekunowie niemowląt, osoby mające pod opieką chorych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im wykonać zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w sklepie świeżych artykułów, a także osoby w starszym wieku, dla których codzienne wyjścia do osiedlowego marketu są ogromnym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się też z czystej wygody – to po prostu oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia bądź spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – dowóz na wskazany adres w 48h

Korzystając z zakupów spożywcze z dostawą do domu w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać spośród szerokiej bazy produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale też mięs, wędlin oraz ryb dostarczanych wyłącznie przez rzetelnych i sprawdzonych polskich producentów. Co więcej sklep ma w asortymencie smakowite, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni znanej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Sprawunki zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wskazany adres w ciągu 48h, a za zakupy powyżej określonej sumy oferowana jest darmowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą przy odbiorze.

Dane firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]