Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Szukasz słoja z kranikiem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]