Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Na tej stronie zapoznasz się z aktualnym asortymentem hurtowni słoików szklanych.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż spora część rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to również branża, w której rewelacyjnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, unikalny czy też pyszny wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, aby towar długo zachował świeżość, a więc m.in. w butelki i słoje ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. ocet, pasztety czy marmolady, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego nie tylko metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach przeważnie można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy butelek oraz słoików. W ten sposób również otrzyma opakowania szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane znakomite do przechowywania wina, soków czy piwa. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1700, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać nabyty towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można również nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do danego typu opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]