Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Znajdź artykuły higieniczne na https://verdeavis.pl.

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, graffiti czy też ognisk pleśni.

Zabezpieczenie powierzchni z wykorzystaniem chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie rozmaitych czynników. Znajdziemy między nimi impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, jak również specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]