części Citroen, części zamienne Citroen

Oryginalne części Citroen zamówisz szybko i łatwo online!

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze polskim kierowcom. Jej samochody w naszym kraju są cenione z uwagi na przystępną cenę, szeroką dostępność i przede wszystkim za znaczną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Elysse, C-Crosser, C4, C5, C6, Jumper, Xantia, Xsara, Nemo i Saxo. Oczywiście, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, dlatego posiadacze samochodów od francuskiego producenta muszą być gotowi na to, iż z czasem będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części zamienne Citroen, które kupujemy najczęściej

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której wynikają inne awarie. Na początku powinno się na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji auta. Są to najczęściej płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, olej silnikowy oraz płyn chłodniczy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, wymagają również elementy układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Jak ekonomicznie i łatwo zdobyć części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć pochodzące z chińskich manufaktur, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co źle wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen części zamienne winni kupować w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do francuskich samochodów. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie niezbędne części można zakupić za pośrednictwem internetu.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]