Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Tu znajdziesz maseczki wielokrotnego użytku.

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, całkowicie zmieniła nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania określonych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do urzędu bądź supermarketu, gdzie zwykle przebywamy w większej grupie ludzi, winniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co natomiast uczynić, jeśli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – lekka i wytrzymała

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje nos oraz usta, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, wytrzymałość oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu można odkazić, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) za pomocą mydła.

Kto może zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i wygodę. Osoby chorujące na astmę, starsze bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maski w czasie pracy. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]