Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Chcesz kupić profesjonalne drukarki 3D? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można ekspresowo otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się najczęściej w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w przeróżnych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest solidny i dokładny, a w toku procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie występują zniekształcenia.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]