Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Dowiedz się więcej o czyściwie.

Profesjonalne czyściwa przemysłowe umożliwiają utrzymanie wysokich norm higieny w wielu zakładach pracy. Które z nich znajdują się aktualnie na rynku? Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są zazwyczaj używane w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych, na myjniach, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których potrzebne są mocne i chłonne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z pyłem, kałużami z oleju, zaschniętym brudem, tłuszczem czy innymi zabrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może też być użyte do wycierania szyb czy czyszczenia delikatnych obiektów. Specjalistyczne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry dłoni, a przy tym niesłychanie chłonne, elastyczne oraz wytrzymałe

Papierowe i niekurzące się – rodzaje czyściw technicznych

W sklepach znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział odróżnia produkty papierowe i włókninowe. Dla potrzeb sektora gastronomicznego stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły nasączane, z włókien do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do wycierania silnych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być zastosowane do sprzątania różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]