Jak kupować bryczesy do jazdy konnej?

Kup spodnie bryczesy.

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale również odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co minimalizuje ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych surowców zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący również uda i łydki. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – liczne kieszonki czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]