Części do Renault – gdzie je kupić?

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz oryginalne części Renault.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]