Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Jeśli chcesz zamówić czapraki, koniecznie sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą koniowi komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów bardzo dobrze chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały komfort jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]