Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Zamów box samochodowy.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport sprzętu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Dane firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]