Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Potrzebujesz baniaka na wino? Zobacz tutaj.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]