Alternatywy dla kapsułek do Dolce Gusto

Kapsułki do Dolce Gusto znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, iż największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest z reguły o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]