Obozy tenisowe

Potrzebujesz więcej informacji o obozie tenisowym? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/.

Wakacje to czas, który można spędzić w domu, oglądając wszystkie programy w telewizji. Można też spędzić je w sposób czynny. Jedną z możliwości spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po 2 godziny treningu każdego dnia. Oprócz tego, dzieci chodzą do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że udane wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie magicznie będzie w Bieszczadach. Właśnie w takich miejscach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znaleźć można też oferty dla całych rodzin.

Dane firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]