wyprawy w góry, wyprawy górskie

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Kochasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni rzetelnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod okiem zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników znających na wylot naturę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]