Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Uzyskaj pomoc od rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby otrzymać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, iż ma on odpowiednie umiejętności i jest specjalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]