Jakie działania warto zlecić doświadczonej agencji marketingowej?

Agencja PR Kraków znajdzie rozwiązanie Twoich problemów.

Działania reklamowe winny stanowić ważny element kreowania rozpoznawalności marki bez względu na to czy zajmujemy się świadczeniem usług, produkcją czy dystrybucją. Duże przedsiębiorstwa oraz spółki mają finanse na utworzenie i utrzymanie własnych sekcji ds. reklamy, jednak mniejsze biznesy, które okazjonalnie przeprowadzają akcje promocyjne, zwykle poszukują wsparcia u agencji marketingowych.

Agencja reklamowa – grupa specjalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja reklamowa to zespół kreatywnych ludzi z ogromnym doświadczeniem, dysponujących wieloma kwalifikacjami przydatnymi w marketingu. Dzięki zatrudnieniu ekspertów doskonale orientujących się zarówno w zakresie kampanii reklamowych w internecie (prowadzenie kont social media, animacje i filmy viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki (również DTP), agencja marketingowa zapewnia klientom całościową obsługę. Nowe marki mogą liczyć na stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i szablonami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mają pewność, iż zostanie ono poprawnie zastosowane w trakcie projektowania materiałów promocyjnych – plakatów, stoisk targowych, ulotek bądź billboardów. Agencja marketingowa napisze także interesujące, unikalne teksty na stronę internetową firmy oraz opracuje schemat kontaktów z klientami poprzez popularne portale, jak Instagram, Twitter czy Facebook.

Kiedy należy zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Usługi świadczone przez agencje reklamowe adresowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw, które nie mają swojego działu promocji. Aczkolwiek nie oznacza to, że to wyłączny model kooperacji. Praca agencji częstokroć polega na wsparciu istniejącego już w firmie działu zajmującego się promocją. Przykładowo, jeśli nie ma on praktyki w przygotowaniu targów, spotkań z klientami czy sympozjów, które zazwyczaj wymagają wielopoziomowego planowania, te obowiązki może wykonać agencja marketingowa. Może ona też posłużyć za narzędzie wspierające tworzenie wykwalifikowanej i harmonijnej grupy pracowników – należy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego czy też przygotowanie programu kursów. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, warto jednakże nawiązywać współpracę z tymi, które dają dostęp do jak największego grona wykwalifikowanych profesjonalistów. Pozwala to na powierzenie wszelkich czynności reklamowych jednej agencji, a co za tym idzie – większy nadzór nad integralnością kampanii oraz wizerunku marki.

Dane firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]