Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Bieganie jest obecnie ukochaną dziedziną sportu ogromnej liczby Polaków. To aktywność, którą można uprawiać w dowolnym miejscu, bowiem nawet w ogromnych miastach nadal istnieją deptaki i spore tereny zielone, gdzie można biegać. A co najważniejsze – jogging nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczą zaledwie odpowiednie obuwie, absorbujący pot t-shirt i odrobina samozaparcia.

Gadżety dla biegacza – co otrzymują sportowcy biegów

Także w niewielkich miasteczkach kilka razy w roku organizuje się biegi, w których uczestniczą nie tylko miłośnicy tego sportu, ale i zawodowcy. Wpisanie się na tego typu imprezę sportową nieraz wiąże się z nieznaczną opłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu uczestnicy otrzymują także kilka gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego zazwyczaj jest identyfikator startowy,oddychający t-shirt , czasem izotonik. Jednakże coraz częściej organizatorzy półmaratonów dodają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej głośnych wydarzeniach sportowych są to być np. nieduży ręcznik do otarcia potu, opaska do biegania, w której można trzymać klucze albo telefon, czy też nieco bardziej pojemny pas sportowy na biodra, tzw. nerka. Sportowcy bardzo doceniają takie komplety gadżetów, bowiem nawet jeśli nie zdobędą w biegu nagradzanego miejsca, to koszulka z nazwą imprezy będzie stanowić fizyczną pamiątkę z partycypacji w biegu. Co ważne, jest to pamiątka przydatna, którą sportowiec może ubierać podczas dalszych treningów.

Gadżety dla biegacza – miejsce na logotyp sponsora biegu

Małe i duże wydarzenia sportowe rzadko radzą sobie bez pomocy patronów, którzy ponoszą gros kosztów ich organizacji. Zwykle logotyp organizatorów oraz sponsorów biegów zamieszcza się nie tylko na plakatach lub billboardach promujących bieg, ale też i na gadżetach wręczanych sportowcom. W zależności od rodzaju tworzywa czy materiału, z którego wytworzone są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logotypu sponsorów stosowane są odmienne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to głównie sitodruk gwarantujący wysoką trwałość grafiki.