Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-cyrkoniami.

W przeszłości wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę amuletów. Współcześnie stanowi ona głównie element zdobniczy. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy je dla podkreślenia charakteru naszej stylizacji. Ale dla niektórych biżuteria to nie tylko estetyka, ale coś więcej. Wspomniane już dla przykładu kolczyki z cyrkoniami powinny być dopasowane do osobowości osoby, która je nosi. Odpowiednio dobrana biżuteria z powodzeniem może uwydatnić nasze walory urody. W związku zakup kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, gdyż łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Rodzaje zapięć do kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Typ zapięcia jest poza koloru oraz kształtu wyróżnikiem poszczególnych ich modeli. Biorąc pod uwagę to kryterium można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – do ich zalet można zaliczyć fakt, że trudno zerwać je z ucha, ale związane jest to małej z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • zapięcie angielskie – jest jest to swego rodzaju połączenie zapięcia na sztyft oraz klasycznego. Bardzo ważnym aspektem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]