Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Najnowszy asortyment sklepu jubilerskiego Kraków znajdziesz na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy nieomal wszystko, nadal jest mnóstwo artykułów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno srebrnej broszki, pierścionka czy naszyjnika wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Zatem, by mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy kupić obrączki czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego wymiaru lub zrobi nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na chrzest, imieniny czy ślub.

Dodatkowe usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą inne usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Zmieni też obwód pierścionka, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku gratulacje, podziękowania, datę albo inną ważną dla nas treść. Z kolei jeśli pragniemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy swój pomysł na naszyjnik bądź sygnet, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu trzymamy zbędną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Dane firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]