Kolczyki z koralem

Tutaj zamówisz kolczyki z koralem.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje bogactwo i wysoki status społeczny. Dawniej, korale wieszało się nad łóżeczkiem niemowląt w celu ochrony przed złą energią. Używane były do leczenia chorób gardła, a także do przyspieszenia gojenia ran. Według części osób, koral redukuje stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Jest także pomocny przy rozwijaniu umiejętności dyplomatycznych. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych polskim strojem ludowym.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]