Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Chcesz nabyć kolczyki? Odwiedź ten adres

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wydłużają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne wykonano techniką oksydowania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy skrupulatnie czyścić i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale prezentowały się jak nowe. Powinno się wycierać je regularnie suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne specyfiki nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór ozdób jest niewątpliwie w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i rozmaite promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.