Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Potrzebujesz wiszących kolczyków? Skieruj się na ten adres.

Jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – od kilkunastu lat cieszą się też rosnącym zainteresowaniem wśród panów, zwłaszcza tych lubiących styl alternatywny. Nie można jednakże negować, iż przytłaczająca większość wzorów projektowana jest dla kobiet. Wyjątkowo olśniewające są przede wszystkim wiszące kolczyki. Są one bardziej zauważalne i tym samym w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają naszą stylizację. To powoduje, że są niesłychanie popularne wśród kobiet w różnym wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Duże zróżnicowanie wiszących kolczyków ułatwia dopasowanie ich do praktycznie dowolnej kreacji. Jak zatem wybrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej okazji? Na które ich aspekty winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość oraz kształt

Długość kolczyków i ich kształt to przymioty w głównej mierze rzutują na to, jak ostatecznie będzie postrzegana nasza twarz, dlatego trzeba wziąć je pod uwagę przy wyborze kolczyków wiszących. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz zdaje się być bardziej okrągła, z kolei te dłuższe (u jubilerów dostaniemy wzory o długości nawet kilku centymetrów) rozciągają ją w pionie. Tu ogromne znacznie ma też design kolczyków. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz przeciwnie. W sklepach dostaniemy także kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają przesadnie na odbiór kształtu naszej twarzy – w tym miejscu koniecznie warto wspomnieć na przykład o kolczykach przypominających łzy.

Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je nosić?

Szukając kolczyków wiszących prawidłowo dopasowanych do danej kreacji powinno się pamiętać, że są one nader rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innych odznaczających się kosztowności mogą więc wywołać odczucie braku umiaru. Stąd rekomenduje się wystrzegać się zakładania ich do ciężkich zegarków, bransolet czy naszyjników. Wiszące kolczyki będą zaś wyglądały wspaniale, gdy w kreacji będą najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż prawidłowo dobierzemy je do stylizacji włosów, butów i ubrania.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]