szkoła rysunku Kraków, nauka rysunku

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Udowodniono wszak, że nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, wrażliwości i zdolności manualnych. Wiele osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Łódź, Wrocław, Katowice czy Kraków. Nie brakuje również kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb odbiorców o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]