Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ poznasz aktualną ofertę kursu rysunku architektonicznego Kraków.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa dużo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale też wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]