kurs digital painting

Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]